Merhaba, Buket Yaşlı Bakım Merkezi'ne Hoşgeldiniz.

Şubelerimiz

Göztepe Buket Huzurevi

Buket Huzurevlerinin ikinci şubesi 6 Ocak 2007 tarihinde Göztepe Cavit Paşa Sokak 7 numarada ki tarihi Tevfik Efendi Köşkü’nde hizmete girdi. 27 farklı tasarlanmış odası ile 49 şanslı yaşlıya hizmet vermek için açılan Buket Huzurevi, sıra dışı konsepti ile akıllarda ki huzurevi görüntüsünden çok farklı bir yerde.

Evde ki yaşantısından sıkılmış, yalnızlıktan konuşacak birilerini arayan, değişiklik isteyen ya da komple sağlık kontrolünden geçmek isteyen tüm yaşlılar için bulunmaz bir yer.

Toplam üç katlı, bahçeli, asansörlü,telefonlu ve televizyonlu tek kişilik banyolu odalar, 24 saat sıcak su, jeneratör, klima, oda servisi, açık büfe yemekler, doktor, hemşire, psikolog, fizyoterapist, hobi salonu, sinema salonu ilk başta göze görünenler.

Tamamen doğal bir anti-aging olan ozon terapi tedavisi ve lazerle varis tedavisi, konakladığınız süre içerisinde sizlere sunulmakta.

Günlük, haftalık, aylık, belirli dönem ya da uzun süreli konaklamalarınıza cevap veren Buket’i görünce, insanın yaşlı olası geliyor.

SORULARINIZ İÇİN

Hemen sizi arayalım.

HEMEN ARAYIN. 444 6 578