Merhaba, Buket Yaşlı Bakım Merkezi'ne Hoşgeldiniz.

Şubelerimiz

Kavacık Buket Huzurevi

Buket Huzurevleri’nin ilk şubesi olan Kavacık, 1999 yılının Şubat ayında Anadoluhisarı sırtlarında açılmıştır. 2006 yılında ise komple renovasyona girmiş ve yenilenmiştir. Toplamda dört katlı ve müstakil bahçesi olan binanın her katından ve bahçesinden boğaz manzaralıdır. 36 yaşlı kapasitelidir.

En büyük özelliği; Alzheimer hastalığı ve Alzheimer demans bakımı konusunda uzmanlaşan kadrosu sayesinde aynı zamanda bir Alzheimer tedavi merkezi olmasıdır. Alzheimer hastalarının rahatlıkla tercih edebileceği hastane hizmeti de verebilen bir huzurevidir.

Buket Huzurevleri’nde kişiye özel menü ya da açık büfe yemek servisi alternatifleriyle beslenme alışkanlıklarınızı bozmanıza gerek kalmaz. Odalarda da bulunan 24 saat izlenebilen kamera sistemiyle uzaktaki yakınlarınız sizi takip edebilir. Her arzu ettiğinizde doktor, hemşire, psikolog, fizyoterapist hizmeti alabilirsiniz.

24 saat sıcak su, merkezi ısıtma, televizyon, buzdolabı bulunan odalardan sıkıldığınızda hobi salonunda marifetlerinizi gösterebilir, sinema salonunda dostlarla film keyfi yapabilir veya bahçede eşsiz İstanbul manzarasıyla kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Günlük, haftalık, aylık, belirli dönem ya da uzun süreli konaklamalarınız için tercih edebilen Buket’i görünce, insanın yaşlı olası geliyor.

SORULARINIZ İÇİN

Hemen sizi arayalım.

HEMEN ARAYIN. 444 6 578