Merhaba, Buket Yaşlı Bakım Merkezi'ne Hoşgeldiniz.

Şubelerimiz

Kozyatağı Buket Huzurevi

Yaşlı bakımı deneyim ister, özen ister, sevgi ister... Yaşlı bakım merkezinde konaklayan herkes, adeta evindeki kadar rahat, konforlu ve sosyal bir ortamda olduğunu hissetmeli, her türlü ihtiyacının kusursuz bir biçimde karşılanacağı güvencesiyle yaşamına devam etmelidir.

Buket Yaşlı Bakım Merkezleri’nde edinilen 15 senelik tecrübe ve her geçen gün daha da gelişen hizmet anlayışı, tüm misafirlerin memnuniyetini esas almaktadır.

Dr. Tülin ÖZTÜRK ve Suat ÖZTÜRK, Kavacık ve Göztepe’deki merkezlerinin ardından, 2015 Nisan’da Kozyatağı’nda açmaya hazırlandıkları üçüncü şubelerinde de, yaşlıları, yakınlarının gözü arkada kalmadan kısa ve uzun süreli konaklama ile ağırlamaya devam edecekler.

Hastane sonrası bakım hizmeti ile birlikte ara yoğun bakım hizmeti de verilecek olan merkezde, part-time görev yapan doktorların yanı sıra fizyoterapist ve psikolog denetimi ile birlikte yaşlıların gönüllerince eğlenip, sosyalleşmeleri amacıyla sezonunda tiyatro gösterileri, sinema günleri, bahçede barbekü, kuaför hizmetleri, okul gezileri, sivil toplum çalışmaları gibi faaliyetlerde de bulunulacak.

Adres: Mümin Deresi Caddesi No:31 Kozyatağı / İSTANBUL

SORULARINIZ İÇİN

Hemen sizi arayalım.

HEMEN ARAYIN. 444 6 578